40218
/

    Proje Çalışmaları

    Proje çalışmalarımız genel olarak mekan konsept tasarımı , mimari projelendirme , statik projelendirme , mekanik projelendirme , 3D görselleştirme ve animasyon hizmetleridir. Çalışmalarımız işverenin istekleri dikkate alınarak birinci ve ikinci kullanıcılar için azami özen ve titizlikle yapılmaktadır. Her proje kendine has özelliklerde yapılarak birbirinden farklılıklar göstermektedir.  
    Tasarlanan projeler için gerekli malzemelerin büyük bölümü tarafımızdan üretilebildiği gibi istenirse ayrı şekilde tasarımlar müşterilerimize teslim edilmektedir.
    Unutmamak gerekir ki proje, ruhsat almak için değil binada yapılabilecek yanlışları önceden görebilmek , bu yanlışların önüne geçebilmek ve maliyet konusunda üzerinde çalışabilmek amacıyla yapılır. Proje bedeli ile maliyet tamamen ters orantılıdır. Genelde minimum ücret ödediğiniz projeniz için harcamış olduğunuz zaiyat miktarı proje bedelinden kat kat fazla çıkmaktadır. 
    İşverenin sürekli bilgi alabildiği , sorunlarının hızlıca çözülebildiği , zaiyatların asgariye indirildiği detaylı projeler için bize ulaşabilirsiniz.