40218
/

  Proje Danışmanlığı

                  
  *Proje Danışmanlığı müteahhitlerin veya iş verenlerin proje konusunda yetersiz kaldıkları , zayiat kontrolü yapmak istedikleri ve inşaat sözleşmeleri konusunda sıkıntı yaşamak istemedikleri zamanlarda başvuracakları bir iş pozisyonudur 
  *Bazen de işverenlerin proje durumunda proje müellifleri ile sıkı bir bağ kurmak yerine bu işi yapan profesyonel bir ekiple çalışmak istemeleri üzerine alabilecekleri bir hizmettir.
  *Biz CeeY Design olarak İşin proje kısmında çok iddialı olduğumuz için bir işin ne sürede biteceğini nasıl olması gerektiğini iyi biliyoruz ve bu bilgilerimizi işverenlere en faydalı olacak şekilde hayata geçiriyoruz.
  Yaptığımız çalışmalardan bazıları şunlardır:
        -Mimari projeler üzerinden kullanılacak ürünler kontrol edilecek ve aşırı masraf olabilecek kısımlar konusunda analiz yapılarak düzeltilmesi için proje müellifi olan mimar ile iletişime geçilerek düzeltilmesi sağlanacak.
        -Statik projeler farklı bilgisayar programları ile çözülerek ekstra görülen imalatların yönetmelik ve şartnamelere uygun olması koşulu ile en ekonomik hali bulunacak ve asıl proje ile arasında büyük farklar olması halinde proje müellifine düzeltilmesi konusunda bilgiler verilecek.
        -Statik projeler incelenerek donatı zayiatları kontrol edilecek ve uygun donatılar için proje müellifi inşaat mühendisine bilgiler verilecek düzeltilmesi sağlanacak. Statik açıdan masraf olabilecek kısımların düzeltilmesi sağlanacak.
        -Projelerde kullanılması istenebilecek farklı ürünler için firmalarla anlaşılması ve hem kalite hem ekonomiyi içinde barındıran ürünlerin kullanılması sağlanacak.
        -Danışmanlık sadece proje aşamasında kalmayacak ve gerekli durumlarda şantiye sorunları hakkında şantiye şefi ile bağ kurularak en etkin çözümler için çalışılacak.
       -Şantiye süresince zayiatların minimum seviyeye inmesi için çalışmalar yapılarak şantiye şefinin bunlara dikkat etmesi sağlanacak.
      -Bizden danışmanlık alan müşterilerimiz gerek satış noktası gerek bayilik şeklinde anlaşmalı olduğumuz firmaların ürünlerinden indirimli şekilde faydalanabileceklerdir.
       - Danışmanlık hizmeti alan firmaların şantiyelerine gidilerek işçilere zayiatlar konusunda eğitim verilecek ve dikkat etmeleri sağlanacak.
       - Daha önce bağlantı kurduğumuz ve birlikte çalıştığımız firmaların ürünleri ile ilgili bilgi edinmeleri sağlanacak ve daha önce hiç görmedikleri ürünleri kullanabilme şansına sahip olacaklardır. Hem de anlaşma konusunda referansımızdan faydalanabileceklerdir.
   
  Danışmanlık hizmetinin ücretlendirilmesi
         
   -       Projenin m²’sine ve sınıfına,
   -       Projeden istenen detaylara ,
   -       Danışmanlık süresince işverene kazandırılacak kalemlere göre belirlenecektir.

  Projenin en başında yapılacak ve işin mükemmel olmasını sağlayacak bu danışmanlık hizmeti , ileriki dönemlerde danışmanlık alan şahıs ve firmalara yüksek miktarda kar ile geri dönecek hem de sorunsuz bir inşaat dönemini başlatacaktır. Seçim sizin. .